mindenA vízi élet generációk óta lenyűgözi az emberi fajokat. A mérsékelt vizeken ezek a nők lehettek a klórozott szemek látványa.

Itt van egy lista a legforróbb női úszó sportolókról, akik a férfiak szívében gázolnak:

1. Natalie Coughlin

minden

Kép jóváírása: pairody (dot) com

Az első amerikai női olimpikon, aki hat érmet nyert az új játékok korszakában, és az első 100 méter hátúszás aranyérmes az egymást követő nyári olimpián, ez a 30 éves lány legenda. 12 olimpiai érme van, holtversenyben a legjobb és 48-as a nemzetközi versenyeken. Az 5’8-as Berkley-diplomát három évig az NCAA Év Úszójának választották. Ezután megjelent a Sports Illustrated 2012 fürdőruha kiadásában.

2. Anastasia Davydova

minden

Képhitel: leblogsports (dot) fr

A 30 éves orosz ötszörös olimpiai aranyérmes. Nemzetközi versenyeken csak egyszer nem nyert, ezüstöt szerzett a 2001-es világbajnokságon. Duettjei és csapata versenyszámai mind kombó, mind rutin kategóriában ingyenesek és technikai jellegűek voltak. Az elmúlt nyári játékokon visszavonult, hogy elkezdhesse az edzői munkát.

3. és 4. Beatriz és Branca Feres

minden

hogyan lehet jó illata a srácoknak

Kép jóváírása: lásd (pont) apr (pont) com (pont) br

Ezek a 25 éves egypetéjű ikrek Brazília legkiválóbb szinkronúszói, amikor nincsenek elfoglalva modellezéssel vagy színészi játékkal. 2008-ban Pekingben versenyeztek, ezt kihagyták, és 2012-ben Londonban debütáltak. Három éves kortól gimnasztikai és úszó edzéseket végeztek.

5. Federica Pellegrini

minden

Kép jóváírás: yamamay (dot) com

Az egyedüli olasz úszó, aki több mint egy versenyen világrekordot döntött, ez a 24 éves nő az első nő, aki 400 perc gyorsúszásban 4 percet szakított. A háromszoros olimpikon 200 és 400 méter gyorsúszás világrekordjaival rendelkezik. 16 évesen ő volt a legfiatalabb olasz olimpiai érmes, Athénban ezüstöt nyert 200 méter gyorson.

6. Stephanie Rice

minden

legjobb ízű sürgősségi élelmiszer-készletek

Kép jóváírás: top2best (dot) com

A 24 éves játékos háromszoros olimpiai bajnok, mindhárman a 2008-as játékokra érkeznek, és vegyesen, pillangón és szabadon úszik. Világrekordot tartott 200 és 400 méter vegyesen.

7. Amanda szakáll

minden

Kép jóváírása: mywallpapersite (dot) com

Az 5'8-as kettős aranyérmes Atlantán debütált a '96 -as nyári játékokon, 14 évesen egy arany- és két ezüstérmet nyert. A 31 éves amerikai hét olimpiai érmet nyert, és a mellúszás világrekord-hosszú pályáját 200 méteren tartotta. . A nemzetközi versenyeken elért 21 érem összesítésével az FHM, a Playboy és a Sports Illustrated Swimsuit Edition modellje volt.

8. Flavia Delaroli

minden

Kép jóváírása: en (dot) askalll (dot) com

Ez a 29 éves kétszeres olimpikon, és szabadúszó országos rekordot tart. Az 5’9 brazil ezüstöt szerzett a pánamerikai bajnokságon 50 méteren.

9. Zsuzsanna Jakabos

minden

Kép jóváírása: s (dot) glbimg (dot) com

A hatméteres magyar immár három olimpián vett részt. A vegyes, a gyors és a pillangó a kedvelt esemény ennek a 23 éves fiatalembernek, aki egyéni és csapatversenyekben versenyez.

10. Haley Cope

minden

rókakak vs prérifarkas kakil

Kép jóváírás: rantsports (dot) com

Az 5’10-es amerikai Berkeley-ben végzett, ezüstérmes Athén ’04-ben, nyolc érmet nyert a világbajnokságon, sőt 50 méter háton rekordot is tartott. Megjelent a Playboy 2004. szeptemberi kiadásában. A 33 éves férfi jelenleg Chico úszóakadémiát vezet.

A mélytengeri búvárok roncsokat keresnek kincsek után, ha egyértelműen mindig a medencében volt. Ugródeszka-köszöntés a listán szereplő látványos női úszóknak!