Tenisz

Szenzációs Djokovic elfújja a versenyt, megnyeri a Madrid Open 2016-ot

Az ATP 1. helyezése Novak Djokovic birtokolta a „Madrid Open 2016” összes dicsekvési jogát azzal, hogy túllépett Andy Murray utolsó akadályán. Djokovic uralta az eseményt, és kizárta a címvédő Murray versenyét azzal, hogy a döntőben 6-2 3-6 6-3-ra legyőzte.

Szenzációs-Djokovic-fúj-el-verseny-győzelem-Madrid-nyílt-2016

hol lehet vásárolni go girl vizeletveszélyt

A szerb hatalmas szolgálata elfújta Murray mindent megtett, hogy visszatérjen a második szettben, de csak csalódást okozott Djokovic pontosságában a döntőben. Ennek során a jelenlegi első számú Novak Djokovic 29 ATP Masters 1000 cím rekordot döntött. Ebben a tekintetben most megelőzi a spanyol Rafael Nadalt.

személyes piszoár eszköz nőstények számára

Djokovic mentális ereje jobb lett Murray-nál

Az első pár töréspontra, amire emlékszem, két hibát követtem el, mondta Murray, miközben a BBC-nek nyilatkozott. 'Olyan oda-vissza volt onnan, és sajnos nem tudtam egészen megtörni, ami szégyen volt, mert mindketten az utolsó meccsig tartó töréspontokon elég klinikusak voltunk.'

Djokovic teljes dominanciája, mivel az elmúlt hat Masters-bajnokságon megszerezte ötödik címét, csúcsán van, és arra fog törekedni, hogy lovakat tartson és a közelgő kilátásokra, azaz Wimbledonra koncentráljon. A vonalak klinikai befejezése és a kontroll erőteljes bemutatása az utolsó, 14 percig tartó játék során példaként szolgálta Murray szürreális nyomását. Djokovic túlélt hat betétet és hét töréspontot, mielőtt brutális pontossága ágyba hozta a döntetlent.

Murray csalódási posztja, az elődöntő növelése

A skót elhallgattatta a madridi közönséget, amikor a madridi nyílt teniszbajnokság elődöntőjében 7-5 6-4-re verte a helyi favorit Rafael Nadalt, de második adogatását hatalmas nyomás alatt találta Djokovic ellen. Két dupla szünetet adott, és a World # 1 31 perc alatt az első szettig versenyzett.

hálózsák cuccokkal

Az adogatások javultak a második szettben, amikor a második adás konverziós aránya Murray esetében 60% -ra emelkedett, mint az első szettben (17%). A döntőt Djokovic jól kezdeményezte, és a két dupla szünetből csak az egyikre volt szükség ahhoz, hogy megadja a hangot az utolsó játékhoz. A skót eltörte a hátát, amikor Djokovic kettős hibáját teljesítette a verseny befejezéséhez.

'Amikor a legjobb játékosok ellen játszik, valószínűleg nem minden egyes alkalommal fog nyerni' - mondta Murray. - De rendkívül nehéz megnehezíteni számukra a mérkőzéseket: fizikailag és szellemileg, tehát nem kényelmes. Szóval, azt hiszem, legalább ma ezt tettem, de sajnos nem nyertem meg a győzelmet.