Ma

Végre itt van a 2016-os 50 legforróbb nő végső listája, amely miatt a lélegzetet kaptuk

Ebben az évben sok hullámvölgyet láthattunk, de az egyetlen dolog, ami erős maradt, az a dögös nők csillaglistája. Globális felmelegedést váltanak ki, igazi sizzlerek és etnikai hovatartozásuktól függetlenül egy közös vonásuk van, mindegyik őrülten forró. Íme a 2016-os 50 legforróbb nő.

1. Priyanka Chopra- Nekünk Numero Uno-t kellett készítenünk. ’Dezső’ lányunk nemzetközivé vált és megbizonyosodott arról, hogy az egész világ a lábánál van.

Hé ... @womenshealthmag #regram

Priyanka Chopra (@priyankachopra) által 2016. október 20-án, 8:46 PDT-kor közzétett fénykép





2. Katrina Kaif - Mosolya már elolvasztja a szívét, és ebben az évben gyilkos hasizmainak is bemutatkozott, és lángba borította képernyőinket.

#katrinakaif

Katrina Kaif (@katrinakaif_official) által közzétett fotó 2016. július 15-én, PDT 1: 59-kor.



3. Malaika Arora - Ő egyértelműen az ország legfiatalabb múmiája. Nincs további kérdés.

Vintage hangulat a @saiidkobeisyofficial for @dessangemumbai stílusban: @manekaharisinghani #mua @meghnabutani #hair @dessangemumbai

Malaika Arora Khan (@malaikaarorakhanofficial) által közzétett fotó 2016. november 16-án, PST 5: 48-kor.

4. Nia Sharma - Ő került Ázsia legszexisebb nőinek tízes listájára, és megverte Alia és Katrina is. Forró cucc!

Amit a lányok csinálnak a legjobban ... 'pózolnak' a poise-val @stylebysusmita #DressbyShahidamir



Nia Sharma (@ niasharma90) által 2016. október 9-én 14:37 PDT-kor közzétett fénykép

5. Mouni Roy - Ez a Bong szépség túl meleg ahhoz, hogy kezelje. Szexi szivárog a televíziós világban, ahol mások hat méter selyembe öltöztek.

Fizikai viteldíjra kell menni # stateofmindaf

Mon (@imouniroy) által 2016. május 13-án, PDT 2: 43-kor közzétett fotó

6. Lisa Haydon- Hubba Hubba! Ez a nő tüzet lélegzik. Kérjen valaki egy oltót.

Lisa Haydon (@lisahaydon) által közzétett fénykép 2016. január 25-én, PST 7: 22-kor

7. Disha Patani- Bollywoodban az egyik legsikeresebb debütálása volt idén, és Tiger Shroff állítólagos barátnője is. Egy másik megjegyzés: ő egy dögös, akit teljesen ásunk!

fotó: @rahuljhangiani smink: laflaviagiumua haj: @marcepedrozo ❤️❤️❤️ stílus pranavhamal

A disha patani (@dishapatani) által közzétett fotó 2016. május 8-án, 20:43 PDT-kor

8. Erica Kaar- Ő az a szépség, akit mindannyian néztünk idén a „Shivaay” -ben. Lehet, hogy az emberek elfelejtették a filmet, de csinos arca friss marad emlékeinkben.

#india #mumbai #pollywood #shivaay

Erika Kaar (@erikakaar) által közzétett fotó 2015. január 9-én, PST 9: 07-kor

9. Aishwarya Rai - Zavarba ejtjük ezt a pompás csomót, aki átlépte a 40-et, és még mindig szégyent okoz minden új jövevénynek. „Időtlen szépség” az, ami ez a korábbi Miss World, és bebizonyította, hogy uralkodik, amikor idén megvilágította a képernyőt az „Ae Dil Hai Mushkil” című filmben.

Aishwarya Rai Bachchan (aishwaryaarai) fotója 2016. november 2-án 21:20 PDT-kor

10. Gigi Hadid- Zayn Malik megtartja vele a „Párna beszélgetését”, de nem hagyhatjuk abba a mély szemek bámulását. Sóhaj!

@si_swimsuit kiadó este, nyc :)

A fotót Gigi Hadid (@gigihadid) tette közzé 2016. február 17-én, PST 8: 27-kor

11. Bella Hadid - A fiatalabb Hadid lány idén a Victoria's Secret angyala lett, és a rámpa mellett egyenesen a szívünkbe is sétált.

Bella Hadid (@bellahadid) által közzétett fotó 2016. december 10-én 12: 15-kor PST

12. Kim Kardashian - Azóta a szexi radaron van, amióta reflektorfénybe került. Valószínűleg mindig szex szimbólum lesz, minden évben.

Önző Mexikóban

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által 2016. augusztus 22-én, PDT 11: 03-kor közzétett fénykép

13. Khloe Kardashian - elkerülhetetlen, hogy a Kardashian nővéreket ide sorolják. Khloe mindenkit meglepett ebben az évben, amikor egészségügyi őrült lett, és istenem, forrónak tűnik!

Semmi sem hasonlít ezekre a babakékekre, akik a Good American Good Cuts-ért élnek

Khloé (@khloekardashian) által közzétett fotó 2016. november 5-én, 11:35 PDT

14. Kylie Jenner - Még 20 éves sem, utána fut a világ, és még Diljt Dosanjh is megrázta. Kylie szexi és hogyan.

Sneek csúcs a KYLIEJENNER2017 naptárból, amely december 10-én csökken a KylieJennerShop.com @thekylieshop oldalon

Kylie (@kyliejenner) által 2016. december 5-én, PST 8: 36-kor közzétett fotó

15. Pia Wurtzbach- Koronázta „Miss Universe” -nek. Miért kell valamit elmagyaráznunk?

És végül a Francis Libiran kékben már kaphatóak a jegyek a 65. Miss Universe versenyre! Fényképezte: @filbertdkung

Pia Wurtzbach által közzétett fénykép Miss Universe (@piawurtzbach) 2016. december 22-én, PST 5: 34-kor

16. Amal Clooney - ügyvéd szakmája szerint, George Clooney gyönyörű felesége és az „agyú szépség” megszemélyesítése.

Jó hétvégét!

Amal Clooney (@amalclooney) által közzétett fotó 2016. február 26-án, PST 6: 02-kor.

17. Ivanka Trump- Donald Trump lánya is szépségbomba.

Ma este megtiszteltetés számomra, hogy bemutathattam apámat @realdonaldtrump, és hihetetlenül közel álltam a szívemhez.

Ivanka Trump (@ivankatrump) által 2016. szeptember 13-án, 19: 23-kor PDT-ben közzétett fotó

18. Margot Robbie-Mindenki szereti Miss Harley Quinnt, és természetesen bőven árasztja a szexuális szellemet.

Köszönöm az isteni @jonathanvanmeter-nek, hogy felengedtem a @voguemagazine interjúnkra!

A @margotrobbie által 2016. május 13-án 14 óra 50 perckor PDT-kor közzétett fotó

19. Ruby Rose - Arra készül, hogy seggbe rúgjon a „Xander Cage” -ben, de már udvariasan ül a szexi listánkon.

Egy ideje már szőke vagyok ... 🤔 hmmm .. Talán 2017?

A fotót Ruby Rose (@rubyrose) tette közzé 2016. szeptember 23-án, 23:01 PDT-kor

21. Martha Hunt - Egy másik Victoria forró lövése, aki nagyon párás, és ezen a listán tartja őt, teljesen legitim.

@ Éjszaka hamarosan megjelenik

Martha Hunt (@marthahunt) által közzétett fotó 2016. december 19-én, PST 8: 16-kor

23. Nidhi Sunil - Nyilvánvalóan az egyik legforróbb indiai modell a nemzetközi verseny körében, aki szivárog.

Engedje el a küzdelmét, engedje el az elméjét, dobja el az aggodalmait, lazítson a világba # péntek

Nidhi Sunil (@nidhisunil) által közzétett fotó 2016. november 11-én, 17:26 PST

24. Ashika Pratt - Ő az egyik leghíresebb modell Új-Zélandról, és dögösnek mondani nagyon kedvesen fogalmazva.

Strandnap @chrisdwyerphoto_

Ashika (@ashika_pratt) által közzétett fotó 2016. december 21-én, 20:34 PST-kor

25. Adriana Lima - Ennek a brazil szépségnek a fiúk ga-ga-t mennek rajta. A FREAKING idő alatt.

Brazil hangulatok 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷 MEGJELENÍTEM AZ UNIKORN KÖRÖM

Adriana Lima (@adrianalima) által 2016. december 22-én, PST 5:55 órakor közzétett fotó

26. Iulia Vantur- Salman állítólagos barátnője szintén az egyik legforróbb nő, akivel jelenleg rendelkezünk Indiában.

Boldog születésnapot #bunasavafieinima #haveagoodday #mosoly # élvezni # virágok # fehér # természet # szerelem

Az Iulia Vantur hivatalos fiókja (@vanturiulia) által 2016. március 31-én, PDT 1: 23-kor közzétett fénykép

27. Emma Watson - A mi kis Hermione Grangerünk a Hollywood egyik legszebb és vitathatatlanul az egyik legforróbb nője lett.

#Repost @calvinklein with @repostapp.・ ・ ・ A #metgalán a színész + aktivista @emmawatson egy egyedi Calvin Klein kollekcióban, amelyet a @ecoage együttműködésével terveztek, és amely fenntartható pamutból, szaténból és taftból készült, újrahasznosított műanyag fonalból. #mycalvins #manusxmachina

Egy fotót Emma Watson (@emmawatson) tett közzé 2016. május 2-án, 18:34 PDT-kor.

28. Sofia Vergara- Ő az egyik fő oka annak, hogy szeretjük a „Modern családot”, és ahogy ő hívja, ő is totális „Papi”, nagyon dögös!

paradicsom

Sofia Vergara (@sofiavergara) által közzétett fotó 2016. december 23-án, 17:44 PST

msr Pocketrocket 2 hátizsákos kályha

29. Deepika Padukone- Ázsia legszexisebb nőjeként értékelték, és amikor meglátja, nem fog kételkedni benne.

A @deepikapadukone szenzációsnak tűnik ebben a piros együttesben a # IIFA2016 sajtótájékoztatón! Maradjon velünk, hogy minél több megjelenését láthassa Madridból! -Team DP

Deepika Padukone (@deepikapadukone) által 2016. június 23-án, 10:43 PDT-kor közzétett fénykép

30. Cara Delevigne- Ez az angol szupermodell olyan, mint egy sütőben sült sütemény. Forró és teljesen csábító

Ez a tiéd, így @puma #DoYou #PUMAWomen

Cara Delevingne (@ caradelevingne) által 2016. szeptember 26-án, PDT 7: 23-kor közzétett fénykép

31. Melania Trump - Donald Trump felesége mellett a kontinens egyik legmelegebb első hölgye is.

Visszatekintés egy glamre #MelaniaMoment ✨ • • • #makeamericagreatagain #makechristmasgreatagain #donaldtrump #trumptower #maralago #melaniatrump # firstlady # firstladymelaniatrump #flotus #potus #peotus #donaldjtrump # trumo2016 #maga #trumpt

A fotót Melania Trump Fashion (@melaniatrumpfashion) tette közzé 2016. december 27-én, 11:56 PST-kor.

32. Sunny Leone- Amikor arról beszélsz, hogy szexi vagy, akkor ez a „babababa” alapértelmezés szerint szerepel ebben a listában.

Büszke arra, hogy része lehet Laila Main Laila-nak a @RaeesTheFilm oldalon. Az út csak most kezdődött. #Aa Rahi Hoon! @IAmSRK @ritesh_sid @rahuldholakia @FarOutAkhtar

A fotót Sunny Leone (@sunnyleone) tette közzé 2016. december 18-án, 20:38 PST-kor

33. Megan Fox - Szó szerint merülhet ezekbe a szemekbe. Rohadt melegség!

Egyszer vámpír ... mindig vámpír.

Megan Fox (@the_native_tiger) által 2016. május 26-án, 19: 49-kor PDT-n közzétett fotó

34. Nikki Bella - Motivációs előadó és edzéskirálynő, Nikki őrült dögös és totális sizzler. Ja, és neki van kulcsa John Cena szívéhez.

Nikki Bella (@thenikkibella) által közzétett fotó 2016. december 18-án, PST 6: 03-kor

35. Emilia Clarke- A Sárkányok Anyja és mindenki által szeretett Khaleesi, Emilia Clarke az egyik kedvenc szexi nőnk a világon.

A belső @beyonce csatornám átirányítása erre a premierre, a # QUEENS4LIFE. @hairbyadir @monikablundermakeup @petraflannery felteszi a koronát a riiiightra .... #gottabringtheAGameforagameofthronesnight

A @emilia_clarke által 2016. április 10-én, 11:19 PDT-kor közzétett fotó

36. Chitrangada Singh - könnyedén meleg. Ez minden.

#femina # borító # lő # fehérfa # ChitrangdaSingh # modell # csaj

Chitrangda Singh Official (@iamchitrangda) által 2016. július 7-én, 7: 06-kor PDT-ben közzétett fénykép

37. Nargis Fakhri- Arca van, amely komolyan háborúkat indíthat.

Mert a szemed azt mondta, hogy te is érzed. . . . . . . # magazin # lő # divat # szórakozás # lofficiel # india # színésznő # modell # lövés # szexi # csónakázás # mumbai # élet # mylife

Nargis Fakhri (@nargisfakhri) által közzétett fotó 2016. november 11-én, PST 1: 04-kor.

38. Natalie Dormer - Senki sem kerülheti el a szeretett Margery Tyrell bűbáját a GOT-ban, és a való életben is igéző.

#nataliedormer

Natalie Dormer (@ natalie.dormer) által közzétett fotó 2015. november 28-án, 19:59 PST

39. Kendall Jenner - Az idősebb Jenner nővér egy bombázó és az egyik legjobb modell

előadás @russelljames-szal

Kendall (@kendalljenner) által 2016. november 30-án, PST 10: 30-kor közzétett fotó

40. Kourtney Kardashian - a legidősebb Kardashian nővér három gyermek megszületése után is uralja a szívét. Mindez a családban fut, ez az örökké szexi vállalkozás.

Stílusnaplók: Angyallabda. Az alkalmazásomon.

Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) által közzétett fotó 2016. november 23-án 15: 09-kor PST

41. Monica Dogra - Valószínűleg az egyik legforróbb zenész, aki nálunk van.

#ThrowBack ..... Lőtt egy régi barát @anushkam ..... #Maxim. . #DMoney #MonDog #MonicaDogra

Monica Dogra / Aka Shaa'ir (@monicadogra) által közzétett fotó 2016. december 19-én, PST 6: 08-kor.

42. Sushmita Sen- Korszakokkal ezelőtt elnyerte a „Miss Universe” koronát, de továbbra is nagy az élet, és ez nagyon szexi!

Szeretem a #mészárlást, és bárki, aki meg tud nevettetni, az enyém úgy hangzik, mintha a 'popcorns popping' a tied? csodálatos módja van a #szívvel, ezért NAGYON jót tesz # egészségünknek, és gyakrabban engedheti meg magának #egyetlen nevetésünket !!! Azt mondom .. 'LET BLING on on' #mmuuaaah ❤️

A fotót Sushmita Sen (@ sushmitasen47) tette közzé 2016. június 18-án, 13: 02-kor. PDT

43. Shibani Dandekar- Egy másik hottie művész a listán. Erősen elájul.

a kulisszák mögött ma @renge_india

Shibani Dandekar (@shibanidandekar) által közzétett fotó 2016. november 13-án, 11:42 PST

44. Kate Upton - Olyan, mint egy édes dallam, ami körülötted játszik, derűs és gyönyörű.

Készen állok a #pinacolada-ra! Boldog a hétvége! #labordayweekend #guess #ellenvonunwerth

Kate Upton (@kateupton) által közzétett fotó 2016. szeptember 2-án, 10:49 PDT-kor

45. Emily Ratajkowski- elvette a szívét, majd a lélegzetét, jól felkavarta és visszaadta neked. Menj most lélegezni.

2. hangulat

Emily Ratajkowski (@emrata) által közzétett fotó 2016. december 7-én, 17:59 PST

46. ​​Diva Dhawan - A neve magától értetődő. Igazi „díva”, akárcsak a neve.

Helló, Delhi, tegyük gyorsá # bpft # hétvégi ruha-stílus: @gabriellademetriades

Diva Dhawan (@ diva.dhawan) által közzétett fotó 2016. december 2-án, PST 2: 23-kor.

47. Sophie Turner - A jóindulatú képernyőn megjelenő Sansa meglehetősen megdöbbentő a való életben.

#SAGs @rebeccacorbinmurray @houseofherrera @chanelofficial @jimmychoo @cwoodhair @georgieeisdell

A fényképet Sophie Turner (@sophiet) tette közzé 2016. január 30-án, 22:26 PST-kor

48. Bipasha Basu- A nemrégiben házas Bong-szépség alapeleme volt a „szexi” és a „forró” felsorolásakor.

Partyyyy! A tökéletes egyéni fekete ruha, amelyet @hauteelan stílusban készítettek a @Monsoori_official-ban a @ manishmalhotra05 születésnapi partijához.

A bipashabasusinghgrover (@bipashabasu) által közzétett fotó 2016. december 5-én, 12:31 PST

49. Bani J- S izmos, szexi és nyers energiája van, amely minden alkalommal sugárzik, amikor ránézel.

Szeretem a hajam a cipőhöz illeszteni, néha Ultra könnyű, lélegző, párnázott kényelem. Ajándék a lábamnak #MyFirstColeHaan A @colehaanindia új 2.ZEROGRAND tornacipője a jövő érzése. Tényleg indiai indításuk miatt bizakodtak. #ColeHaanIndia #ElegantInnovation #shoegame #loa #matchgame #matchpoint #reprezentating #ad #yougottatrythesetelievelievlightlighttheyaredoe by @gandhinitin

⚡Lady RocknRolla ⚡ (@banij) által közzétett fotó 2016. augusztus 24-én, 03:24 PDT

50. Candice Swanepoel - Folytathatjuk ezt, de a listának valahol véget kell vetnie. Végül, de nem utolsósorban, Candice a pompásság, melegen meghintve.

Goodluck angyalok! Veled lélekben

A fotót Candice Swanepoel (@angelcandices) tette közzé 2016. november 30-án, PST 7: 34-kor.

Mit gondolsz róla?

Indítson beszélgetést, ne tüzet. Kedvesen posztoljon.

Üzenet elküldése